Skip links

İpek Kirpik

FABULASH LUXURIOUS BEAUTY

İPEK KİRPİK

Gözlerimizi ve yüzümüzü daha anlamlı hale getiren temellerin başında güzel kirpiklere sahip olmak gelir. Onlara iyi bakmak güzelliğinizi iki katına çıkaracaktır. Kirpikler hassas bir yapıya sahiptir. Gün içinde uzun ve hacimli bir görüntüye ulaştırmak için kullandığımız yöntemler kirpiklerde dökülmelere yol açmaktadır. Güzel görünümlü kirpikler elde etmek için pek çok yönteme başvurulur. Rimel kullanmak çoğunlukla doğal görüntünün bozulmasına ve gün sonunda çıkartırken kirpiklerinizi dökülmesine, kirpiklerde makyajın verdiği bir ağırlık oluşmasına yol açmaktadır. Kirpik kıvırıcılarsa hem kirpikleri kırıp dökülmesine yol açmakta hem de kirpikleri zayıflatmaktadır. Takma kirpiklerse uğraştırıcı olmakla beraber batma ve yanmalara neden olmaktadır. Bu şekilde çok farklı yöntemlere örnek verilebilir, üstelik bu işlemler zaman almaktadır ve başvurulan yöntemler size uzun süreli kalıcılık vaad etmemektedir.

“İpek kirpik” uygulaması bu durumlardan sıkılanlar için çözüm niteliğindedir. Kirpiklerinizin uzun, gür ve hacimli durmasını sağlayan bir işlemdir. Kalıcılık süresi kişinin bakımına göre değişmekle birlikte ortalama olarak 3 haftadır. Her 3 haftada bir bakım için tekrar geldiğiniz takdirde düzenli bakımlar kullanım süresini uzatır. Bu süre içerisinde kirpiklerinize herhangi bir işlem yapmanız gerekmediğinden, rimel gibi kıllarda tabaka oluşturan malzemelerden onları korumuş olursunuz. Bu sayede daha hızlı uzama ve canlanma elde etmeniz mümkün olur. Kaliteli ve hafif, temel olarak ipek malzemeden elde edilen ve kirpiklerinizin arasına özel bir yapıştırıcıyla tek tek uygulanan bu yöntemle son zamanlarda en çok tercih edilenler arasındadır.  İpek, gerçek kirpik dokusuna yakınlığıyla doğal görünüşe en çok yaklaşan uygulamadır. Bu kirpikler takılmadan önceki ve sonraki haliyle karşılaştırma yaptığınızda ortaya inanılmaz bir değişim çıkar, bakışlarınız anlam kazanır. İfadeleriniz daha çekici bir hal alır. Deniz ve havuz suyu kirpiklerin yapısını bozmaz. Göz makyajı yaptığınızda ve çıkarmak istediğinizde deforme olmaz fakat kirpiklerin yapısını bozmamak için fazlaca temastan uzak durmanız gerekir.

İpek Kirpik İşlem Süreci

Kirpikler hassastır ve uzman kişilerce uygulanmadığında istenilmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden mutlaka işinde uzman biri tarafından yapılmalıdır ve kullanılan malzemelerin zararsız ve profesyonel yapıştırıcıların olması gereklidir. İşlem öncesinde yapıştırıcı maddeye karşı alerjik reaksiyon gösterip göstermediğiniz mutlaka kontrol edilmelidir. Takılan ortamın hijyen kurallarına uygun olması da önemli hususlardandır, temizliği doğru olmayan yerlerde yapılan işlemlerde kirpikleriniz ve göz çevreniz mikrop kapabilir.

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Son yılların trendi haline gelmiş olan bakım türlerinden biri de ipek kirpikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ipek kirpik yapımını yapan birçok yerden söz etmek mümkündür. Bunlardan bir tanesi de sizlere kaliteli sonuç çıkarabilecek olacak Fabulash firmasıdır. Sizlere ipek kirpik bakımında nasıl hizmetler sunmaktadır onlardan bahsedeceğiz.

İpek Kirpik Nedir?

Kirpikler yüzümüzde gözlerimizi belirgin hale getirebilecek olanlar arasında yer alır. Bu yüzden kirpiklerimize iyi davranmamız gerekebilir. Son yıllarda en çok tercih edilen şey ise ipek kirpik bakımı olmaktadır. İpek kirpik uygulama yöntemi ile kirpiklerimiz daha sağlam olur, daha sağlıklı ve gür bir şekilde hacim kazandırabilirsiniz. Fabulash ise size daha gür ve hacimli kirpikler kazanmanızı sağlayabilir. Beğeneceğiniz sonuçlar alabilirsiniz. Peki, bu Fabulash ipek kirpiği nasıl yapar ve uygulama nasıl yapılır bunlar hakkında bilgi verelim.

İpek Kirpik Nasıl Yapılır?

İpek kirpik, saf ipeklerden yapılmaktadır. Fabulash’da da aynı şekilde kirpikler saf ipekten oluşur ve zarar verecek herhangi bir malzeme kullanılmamaktadır. Müşterilerine kalite hizmet sunmaktadırlar.

İpek Kirpik Fiyatları 2020

İpek kirpik fiyatları genel olarak 2020 yılında 200 ve 250 TL fiyatlarından başlamaktadır. Fabulash sitesindeki yer alan telefon numarasından ya da Whatsapp hattından yetkililere ulaşabilir ve fiyat aralıklarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medyadan kampanyalarını da takip edebilirsiniz.

İpek Kirpik Çeşitleri

Her bakım tarzının çeşidi olduğu gibi ipek kirpik çeşitleri de vardır. Genellikle yoğunluklarına göre çeşitlerine ayrılabilmektedir.

Bu konuda karşımıza çeşitlere bakacak olursak;

 • Volume
 • Rus

Bu çeşitlerden bahsetmek mümkündür. Fabulash’da da bu hizmetleri görmeniz mümkündür. Ama yine de Fabulash sizlere en uygun olan ipek kirpik çeşidini sunacaktır. Müşterilerine en uygun olanı yapmak için gerekli hizmeti sağlamaktadırlar.

İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kalır?

İpek kirpik uygulaması sonsuza kadar sürmemektedir. Ama bakımları yapıldıkça daha uzun süre kullanabilmeniz mümkündür. Fabulash bu konuda sizlere gerekli hizmeti sağlamaktadır. Kalıcılık süresi genelde üç hafta olarak karşımıza çıkmaktadır. Fabulash’a üç haftada bir giderek sizlere kalıcılık süresini arttırdıklarını görmek mümkündür.

İpek Kirpik Bakımı Fiyatları

İpek kirpik bakımı yapılışı kadar önemlidir. Bu yüzden kalıcılığını daha da arttırmak ya da daha sağlıklı bir süreç için bakım yapılması şarttır. Bu bakım hizmetlerinin de bir maliyeti vardır. Genel olarak 100 ve 200 TL arasında değiştiğini görmek mümkündür. Fabulash ipek kirpik bakım fiyatlarını yine iletişim numaralarından ya da sosyal medyada direkt mesaj yöntemleri ile öğrenebilirsiniz.

İpek Kirpik Kaç Ay Kullanılır?

İpek kirpiklerin kullanım süresi 3 hafta olarak karşımıza çıkar. Aylık bir süresi yoktur. Fabulash ise bizlere bu süreyi bakım yaparak uzatabilir hizmetler sunmaktadır. Fabulash’dan randevu alıp bakım hizmetlerinden yararlanarak kirpiklerin kalıcılık süresini uzatabilirsiniz.

İpek Kirpik Ekşi Sözlük Yorumları

İpek kirpik için ekşi sözlükte yazılan yorumlara bakacak olursak;

 • Göze takmanın çok zor olduğu ama taktıktan sonra kirpiklerin çok güzel görünmesini sağlayan bir kirpik büyütme metodu olduğundan bahsedilmiştir.
 • Antalya ve Alanya gibi tatil beldelerinde turist kadınların kullandığı bir makyaj ürünü olduğundan bahsedilmiştir.
 • Bazı kullanıcılar ipek kirpiği bir kaç ay denediğini fakat daha net olarak memnun olup olmadıklarını anlamadığını dile getirmiştir.

İpek Kirpik Eğitimi

İpek kirpik yapımı oldukça dikkat edilmesi gereken bir uygulamadır. Bu yüzden bu konu hakkında bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılmaması gerekir. Bu yüzden bu tür uygulamaların gene olarak eğitimi verilmektedir. Aynı şekilde Fabulash firması da bu ipek kirpik uygulamasının eğitimini vermektedir. Bu firma bu eğitimi üç başlık altında vermektedir.

Bunlar karşımıza şu şekilde çıkar;

 • Temel ipek kirpik eğitimi
 • Temel volume kirpik eğitimi
 • Temel Rus ve mega ipek kirpik eğitimi

Fabulash eğitim çeşitleri bunlardır. Bu eğitimlerin nasıl ve ne zaman verildiğini öğrenmek için Fabulash ile iletişime geçebilirsiniz.

İpek Kirpik Kursu

İpek kirpik eğitimini almak için belirli kurslar düzenlenmektedir. Bu kurslar bizlere ipek kirpiklerin uygulamalarının nasıl yapıldığının eğitimlerini vermektedir. Aynı şekilde bu kursların da belli bir maliyeti söz konusu olmaktadır. Bu eğitimleri Fabulash’ın düzenlemiş olduğu kurslar ile alabilirsiniz. Aynı şekilde bunun hakkında bilgileri de yetkililerle konuşarak öğrenebilirsiniz.

İpek Kirpik Fırsat ve Kampanyaları

Fabulash firmasının da düzenlemiş olduğu kampanyalardan yararlanabilmek mümkündür. Fabulash güzellik salonuna giderek ya da sosyal medya üzerinden takibini yaparak bu tür kampanyalara ulaşabilmek mümkündür. Genellikle bu kampanyalar fiyatların indireme girmesi zerinden yapılmaktadır. Bunun yanında toplu bir şekilde bakım yaptırdığınızda da gerekli indirimleri sağlamak mümkün olabilir.

İpek Kirpik Uygulaması Nasıl Yapılır?

Bu uygulama ilk olarak profesyonel olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Fabulash bu konuda müşterilerine hizmeti şu şekilde yapmaktadır;

 • İlk olarak kaliteli ve hafif malzeme türleri kullanılır
 • Kişinin kendi kirpikleri arasına uygun olarak seçilen yapıştırıcı ile tek tek ipek kirpikler yapıştırılır

Yapımı genel olarak kısa sürmektedir. Ama yapılırken müşterilerin alerji durumları da göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

İpek Kirpik Modelleri

İpek kirpik modellerinden bahsetmek mümkündür. Bunlardan bazılarına bakacak olursak;

 • 3D ipek kirpik
 • 6D ipek kirpik
 • Taşlı ipek kirpik
 • Renkli ipek kirpik

Bu modellerden bahsetmek mümkündür. Fabulash ise genellikle 3D ipek kirpik hizmetini sunmaktadır. Bu konu hakkında bilgiyi iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İpek Kirpik Seti

İpek kirpik yapmayı öğrendiğiniz taktirde yapmak için ipek kirpik setlerini bulmanız mümkündür. Bu setin fiyatı da alacağınız sete göre ve kalitesine göre değişebilir. Fabulash ile bu tür setlere da ulaşabilirsiniz. Ama daha çok bu uygulamaların uzmanlar tarafından yapılması önerilmektedir. Fabulash da müşterilerine bu konuda oldukça kaliteli hizmetler sunmaktadır.

İpek Kirpik Bakımı

İpek kirpiklerinizin ömrünü uzatmak için bakıma ihtiyacı ardır. Bu şekilde hem uzun süreli hem de daha sağlıklı bir şekilde ipek kirpiklere sahip olabilirsiniz. Fabulash ise sizlere bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İpek Kirpik Ömrü Ne Kadar?

İpek kirpikler sağlık açısından ve birçok nedenden dolayı çok uzun süre kullanılmamaktadır. Bazılarına kadar 90 güne kadar çıkacak olsa da en sağlıklısı 3 ve 4 hafta arası sürmektedir. Fabulash ipek kirpiklerin ömrünü uzatmak amacıyla bakımlarını da yapmaktadır.

İpek Kirpik Dökülür Mü?

İpek kirpiklerin dökülebilmesi mümkündür. Bu yüzden malzemelerin daha kaliteli kullanılması gerekmektedir. Fabulash bu açıdan bizlere gereken hizmeti sunmaktadır.

Lifting Ne Demek?

Lifting karşımıza kirpik liftingi olarak çıkmaktadır. Kirpik liftingi takma kirpik kullanmadan kişinin kendi kirpiklerine uygulanan bir işlemdir. Bu sayede kendi kirpiklerinize hacim kazandırmış olursunuz. Fabulash yine müşterilerine bu hizmeti de sunmaktadır.

Kirpik Laminasyonu Ne Demek?

Bu işlem sadece uzman olmuş kişiler tarafından olan, gözlerinizin daha iri göründüğü ve göz kapaklarınızın kalktığı sık kirpiklere sahip olacağınız bir uygulamadır. Genellikle 5 adımda tamamlanır.

Lash Lifting Ne Demek?

Lash lifting, yine uzun ve hacimli görünen kirpiklere sahip olmamızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamaları Fabulash güzellik merkezinde bulmanız mümkündür.

 1. Post comment

  Ezgi KAPTANOĞLU says:

  “Gercekten cok memnun kaldim gerek muhit gerek hizmet kalitesi acisindan tam da aradigim gibi bir yer henuz sadece ipek kirpik ve protez tirnak yaptirdim sonuc bekledigimden de iyiydi ustelik oyle tatli ve guler yuzlulerki islemlerim esnasinda vaktin nasil gectigini bile farketmedim”

 2. Güzel Yorumlarınız için teşekkür ederiz,
  tekrar görüşmek dileğiyle.
  Saygılarımızla.

Comments are closed.

WhatsApp Whatsapp'la Randevu Al