Skip links

Kalıcı Oje

FABULASH LUXURIOUS BEAUTY

KALICI OJE

Ellerimiz, yüzümüzle birlikte vücudumuzun en ön planda olan bölgelerinden biridir. Yüzümüz güzelliğimizi vurgularken ellerimiz ise bakımlılığı göstermektedir. Yoğun bir hayata sahip, tırnak bakımına uzun uzun vakit ayıramayacak ve manikür için ayıracak zamanı olmayan kadınlar için kalıcı oje işlemi bir çözüm niteliğindedir. Elbette çoğunlukla aynı renk oje tercih edenler için bir değişim olmayacaktır.

Geçici ojeler bir süre sonra dökülmeye ve tırnaklarınızın güzel görünümünü bozmaya başlar. Bu noktada silinmesi ve yeniden sürülmesi gerekir. Bu işlemi tekrar tekrar yapmak hem vakit hem de sabır açısından zorlayıcı olabilir. Kalıcı oje ise tırnakta kalıcılığını koruyan ve sizi bu problemlerden kurtaran bir uygulamadır.

Tırnaklarınız bakımlı, düzgün ve pürüzsüz görünürken tırnaklarınızda eğer bir kusur varsa bunu da kapatmış olur. Tırnaklarda sararma yaşanmaz ve herhangi bir zarar verilmez. Kalıcı ojeler vücudunuzla uyumlu malzemelerden bünyenize zarar vermeyecek biçimde üretilmiştir. Ultraviyole ışınlar sayesinde güçlendirilmiş ve kalıcılığı arttırılmıştır. Kalıcı oje hizmetinden faydalanmak için bir güzellik merkezine başvurmak gerekir. Evde yapılması mümkün değildir, özel makineler yordamıyla hazırlanır.

Tırpaklarınız ihtiyaç duyulan biçimde törpülendikten sonra matlaştırılır ve üzerinde bulunan yağlardan arındırılır. Eğer tırnaklarınızda bir problem veya kusur varsa bundan kurtulmak için baz uygulaması kullanılır. Sonrasında kalıcı ojenin ilk katı (top coat) uygulanır. Her bir katman için tırnaklarınız 60 saniye boyunca ultraviyole ışın altında bekletilir. Düzenli bir şekilde bakım yapıldığında kalıcı oje 1 ay boyunca formunu koruyacaktır. Bu süre dolmadan (3 haftada 1) gelip bakım yaptırmanız halinde kullanım süresini uzatabilirsiniz. Uzun süreli bir seyahate veya yoğun olacağınız ama bakımlı görünmek istediğiniz bir döneme girerken yaptırılması oldukça kazançlı olacak bir uygulamadır. Ayaklardaki kalıcı ojenin kullanım süresi ellere göre biraz daha uzundur.

Kalıcı Oje İşlem Süreci

Çıkartma işlemi için aseton ve etil alkol karışımı bir çözelti tırnaklarınıza sürülüp bir süre bekletilir. Dayanılmaz bir acı duyulmayan, rahatlıkla halledilen bu süreç sonrasında kabarmış olan boya tırnaklarınızdan sökülür. Bu işlemin acısız ve düzgün yapılması için uzman bir güzellik merkezinde yapılması önemlidir.

WhatsApp Whatsapp'la Randevu Al