Kaş Vitamini

Kaş vitamini uygulaması kaş yapısı ve görüntünü etkileyen ve kadınların güzelliğine güzellik katan temel unsurudur. En güzel ve doğal aksesuar olarak kullanılır ve her zaman canlı olması istenir. Kalın ve dolgun kaş yapısı, kadınların yüzüne ekstra güzellik kazandırmaktadır. Yaşanılan hastalık, stres ya da çeşitli dış etkenlerden dolayı kaşlarda dökülme gibi sorunlar görülmektedir. Kaş vitamini uygulamalarımız ile kaşlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlıyoruz.

Kaş Vitamin Nedir

Kaşlarda meydana gelen dökülme ve seyrelmeleri önlemek için kıl köklerinin beslenmesini sağlıyoruz. Yaşanılan stres, yanlış beslenme, madde kullanımı, dış etkenler kıl köklerini olumsuz etkilemekte ve küsmesine neden olmaktadır. Küsen kıl köklerini yeniden canlandırmak ve kaşların sıklaşmasını sağlamak için uygulanan bir yöntemdir. Kaş bölgelerine, özel hazırlanmış yağ ve vitamin uygulaması yapılarak, çıkmayan kıl köklerinin yeniden çıkması sağlanmaktadır.

Uzmanlarımız aracılığı uygulamalarımız güvenli olarak yapıyoruz. Kaş vitamini uygulamalarında kullandığımız serumlar istediğiniz kaş yapısına kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Kısacası, kaş vitamini, kaş tüylerinin yeniden güçlenmesini ve beslenerek çıkmasını ve dökülmesini önleyen serum uygulaması olarak açıklanabilmektedir.

Kaş Vitamin Nasıl Uygulanır

Kaş vitamini uygulamasını oldukça basit yöntemlerle uyguluyoruz. Uygulama esnasında, kişi her hangi bir ağrı ya da sızı hissetmiyor. Tek kullanımlık başlıklar kullanılarak ve dermapen yardımı ile yapılmaktadır. Öncelikle, yüz şekline göre doldurulması gereken alanı belirliyoruz. Bu belirlemeyi kişi tercihine göre ölçülendiriyoruz. Belirlenen alandaki zayıf tüyleri ustura yöntemi ile canlandırmaya çalışıyoruz. Kaş vitamini karışımını ve hazırlanmış olan serumları, kaş ve tüy diplerine yüzeysel olarak uyguluyoruz.

İlk uygulamalarımızı 2’şer haftalık seanslar şeklinde yapıyoruz. Seanslar tamamlandıktan sonra koruma seanslarını başlatıyor ve destek yaparak kıl köklerinin beslenmesini sağlıyoruz. Seans uygulamalarında, belirlenen alanlar ve dışında kullanılmayacak olan tüyler temizlenmektedir. Tüm seansları tamamladıktan sonra istenilen şeklin verilmesi için çalışmalar yapıyoruz.

Kaş Vitamin İşlemi Ne Kadar Sürüyor

Kaş kıllarının güçlenmesi ve daha fazla çıkması için kaş vitamini uygulaması belirli aşamalarda yapılmaktadır. Kişinin yüz ve kaş yapısına göre 2’şer hafta aralıklarla, 3 ya da 5 seans uygulanmaktadır. Kaş vitamini uygulamalarına başladığımızda, her uygulama ortalama 30 dakika sürmektedir. Kişi uygulama öncesinde nasıl bir kaş istediğine karar verir ve ona göre çalışmalarımızı yaparız. 2 haftalık aralıkta yapılan uygulamalar, kişinin kaş kıl kök yapılarına göre uygulama süresi 6 ile 10 hafta kadar sürebilmektedir.

Bu tamamen kişinin yapısına ve beslenme alışkanlığına göre değişecektir. Uygulamalarımız, kaş kökü bulunan herkese rahatlıkla uygulanabilmektedir. İşlemlerimizin hiçbir yan etkisi yoktur ve istediği kaş şekline sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Daha çok çeşitli nedenlerden dolayı kaşlarında dökülme olanlara uygulanmaktadır.

Kaş Vitamin Fiyatları

Kadınların güzel görünmesini sağlayan, kaş yapısının şekillendirilmesi ve kaş vitamini kullanarak, daha sık kaş yapısına sahip olmak isteyenler, seans başına ücret ödemektedir. Kaş vitamini uygulaması için istenilen fiyatlar, uygulama merkezlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Güncel fiyatlar olarak, seans başına ortalama 200 TL ile 250 TL arasında belirlenmektedir. Kaş yapısı ve uygulama işlemlerine göre kaş vitamini fiyatları değişebilecektir. Kaş tüyleri canlı olanlar ve hızlı büyüme gösteren kaş yapısına sahip olanlar daha az fiyatlarla işlemlerini yaptırabilecektir.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
WhatsApp Whatsapp'la Randevu Al