Skip links

Protez Tırnak

Protez Tırnak

Protez tırnak, güzellik sektörünün gelişmesi ve yaygınlaşması ile kadınların vazgeçilmez uygulamalarından biri haline geldi. Uygun fiyatları ve ulaşılabilir olan protez tırnak sayesinde hem sağlıklı hem de güzel görünen tırnaklara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Günlük hayat temposunda manikür ve pedikür yaptıramayanlar için protez tırnak en basit seçenektir. Protez tırnak uygulaması kişinin kendi tırnaklarına sürülen koruyucunun ardından uygulanır. Bu uygulama ile protez tırnak zarar vermez ve gerçek tırnağın nefes almasını da engellemez. Protez tırnak özellikle tırnak yeme hastalığı olanlar için uygundur ve bunun yanı sıra kişiye estetik bir görüntü de katar. Bu tür sorunlara sahip olmayanlar da protez tırnak uygulamasını gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

İpek kirpik nedir?

İpek kirpik de etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen kadınların tercih ettiği uygulamalardandır ve son dönemde popülerliği artmıştır. İpek kirpik üretimi saf ipekten yapılır. İpek kirpik uygulaması ile birlikte 90 gün gibi uzun bir süre rimel kullanma ihtiyacı ortadan kalkar. Ancak ipek kirpik uygulamasının kaliteli bir merkezde yapılmasına dikkat edilmelidir. Çünkü göz en hassas bölgelerden biridir.

İpek kirpik uygulaması nasıl gerçekleşir?

İpek kirpik uygulaması yapılırken kirpikler birer birer yapıştırılır. Görünürde basit bir işlem olarak görünen ipek kirpik uygulamasının yapım süresi 1 ya da 2 saat sürer. Uygulamada kirpiklerin yapıştırılması için kullanılan yapıştırıcılar ise hipo alerjik ve organik yapıştırıcılardır.

Microblading Nedir?

Halk arasında kaş doldurma olarak bilinen microblading uygulaması en fazla tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir. Kaş insan yüzünde en önemli bölgelerden biridir ve kısa, seyrek kaşların doldurulması için microblading uygulaması bitkisel bir işlemdir. Microblading işleminde iğnelerle bitkisel kalıcı boyalar iğneler ile yapılır ve bu kesikler kıl şeklindedir. Microblading bir dövme uygulaması değildir. Ömür boyu değil ancak microblading deriye göre değişim istendiğinde kolaylıkla tercih edilir. Microblading işleminin ilk aşamasında kişinin yüzüne ya da isteğine göre kaş çizilir. Ardından acı hissedilmemesi için anestezi etkisi vermesi için krem sürülür. Bu işlemin olumlu sonuçlar vermesi için uzman kişiler tarafından steril ve tek kullanımlık malzemeler kullanılmalıdır.

Leave a comment

Name*

Website

Comment

WhatsApp Whatsapp'la Randevu Al